Efe Muzik Ses Işık Görüntu Sistemleri , Müzik Aletleri , İthalat , İhracat

* EFE MÜZİK,  20 yılı aşkın bu sektörde edindiğimiz tecrübemizle   Kurulmuş olduğu 2015  yılından itibaren elektronik ve müzik aletleri
piyasalarında farklı olabilmenin aşamalarını yaşamaktadır. 

 Katılımcı bir yapıya sahip olması şirketimizin hızlı yükselişinin kaynağıdır.

* Konusunda deneyimli genç kadro

* Bilgi ve deneyimle ulaşılan güven

* Kaliteli ürünler

* Hızlı ve dinamik çalışma temposu 

* EFEMÜZİK’ in farkını yansıtan özel çalışma prensipleridir. Dikkatle uygulanan bu prensipler , siz değerli müşterilerinin artan ilgisi ile ödüllen dirilmektedir. Türkiyede ve Avrupa da  bulunan çeşitli firmaların distribütörlüğünü yapan EFEMÜZİK ithalatını gerçekleştirdiği çok sayıda ürünün Türkiye genelinde pazarlamasını yapmaktadır. Şirketimiz üretim ve gelişim teknolojisi ile dünya devleri arasında yer alan elektronik firmalarından ithal ettiği modern teknolojiye uygun ürünleri ve sürekli kapasite artırım çalışmaları sayesinde Türk elektronik pazarındaki güçlü yerini korumaya devam ederken , Türkiye'nin dünyadaki elektronik piyasasında hızla büyüyen bir pazar oluşturmasına katkıda bulunmaktadır.

 EFEMÜZİK  geniş satış ve sonrası ağlarıyla müşterilerine layık ve güvenilir servis verebilmenin huzurunu duymaktadır...

 
Misyonumuz :


Elektronik Alanında Ulusal Ve küresel ihtiyaçları dengeli bir şekilde karşılamaya dayalı olarak ulaşacağımız belirgin FARKLILIKLARIMIZLA Türkiye·nin en önde gelen kurumlarından biri olmaktadır.

 
Vizyonumuz :


21. yüzyılda elektronik alanında kabul gören teni ticari değerler ve uluslar arası standartlar doğrultusunda en ileri teknik yöntemleri kullanarak, dünya standartlarında bir servis ve hizmet ağı yaratmak ve müşterilerimize gelişmiş ülkelerin standartlarında kaliteli ürünlerin satış ve satış sonrası hizmet ağıyla güvenilir servis sunan şirketimizin  EFEMÜZİK·in öncelikli hedefi Türkiye çapında başarılı olmaktır.

Kendi projemizveithalatımız olan, ticari markamız Excellent Professional Audio ve Mixton Power, Mixer, Hoparlör çeşitleri ile Ülkemizin her coğrafi kesimine hitap eden dayanaklılık ve performans kreterlerini en üst düzeyde tutan bir anlayışla piyasanınen iyi sistemlerini müşterilerimize gururla sunuyoruz.

Excellent Professional Audio

 

 

Efe Müzik Aletleri Ses ve Led Sistemleri

Vergi Dairesi: Saraylar vergi dairesi
Oda Sicil No: 138187

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır